Trychologia

Trychologia · Badania i zabiegi

Badania i zabiegi trychologiczne · MIRAFLORES Warszawa

Zapraszam do naszego salonu MIRAFLORES mieszczącego się w Łomiankach (niedaleko Warszawy) na badania i zabiegi trychologiczne przy różnego rodzaju schorzeniach skóry głowy oraz przy przerzedzaniu się, wypadaniu i złej kondycji włosów.

Podczas wizyty u Trychologa zawsze podstawą do badania jest szczegółowy wywiad mający na celu wstępne ustalenia dotyczące obszaru problemu, następnie dokonywana jest dokładna analiza stanu skóry głowy, mieszków włosowych i samych włosów.

Badanie mikrokamerą pozwala na szersze rozpoznanie problemu i ustaleniu przyczyn np. wypadania włosów oraz na zobrazowanie schorzenia skóry głowy.

Po zdiagnozowaniu przyczyny wypadania włosów (schorzenia skóry głowy) dobierana jest odpowiednia kuracja mająca na celu zatrzymanie problemu wypadania włosów, pobudzenie cebulek, porost nowych włosów i zwiększenie ich gęstości, zniwelowanie ewentualnego schorzenia skóry głowy np. łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, uporczywego łupieżu itp.

STOP & GROW · Łysienie to już nie problem

Dowiedz się więcej o badaniach przeprowadzonych przez Uniwersytet w Lubec nad najnowszą opatentowaną formułą przeciwko łysieniu i wypadaniu włosów – PHT complex

Stop & Grow - Hairdreams

Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie trychologii, dzięki czemu potrafią skutecznie pomóc naszym klientom przywrócić zdrowy wygląd ich włosów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod i wysokiej jakości kosmetyków, nasze zabiegi trychologiczne są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla skóry głowy. 

Nie ważne czy borykasz się z łysieniem plackowatym czy ogólnym wypadaniem włosów – w salonie Miraflores znajdziesz profesjonalną pomoc dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Prawidłowa pielęgnacja to podstawa pięknych włosów, dlatego zawsze pamiętaj o akcesoriach i produktach pielęgnacyjnych Hairdreams, tak by zachować wysoką jakość i piękny wygląd Twoich włosów. Produkty marki Hairdreams możesz zakupić w naszym SKLEPIE od ręki.

Miraflores Beauty Salon

Salon retuszu włosów Warszawa

Miraflores to miejsce, gdzie marzenia o pięknej fryzurze stają się rzeczywistością.

Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie, gdzie doświadczony zespół stylistów i produkty najwyższej jakości Hairdreams czekają na Ciebie, by podkreślić nautralne piękno Twoich włosów i sprawić byś czułaz się wyjątkowo każdego dnia.

Odkryj nowy wymiar piękna włosów w salonie Miraflores!

Skonsultuj się z naszymi stylistami

TELEFON

+48 734 499 744

E-MAIL

kontakt@miraflores.pl