Laserowe przedłużanie włosów – Laser NANO

Laserbeamer NANO

Przedłużanie włosów technologią Laserbeamer NANO

To ultranowoczesna technologia przedłużania włosów, wymyślona i opatentowana przez markę Hairdreams, w której koncern wykorzystuje swoje 40-letnie doświadczenie w tworzeniu najnowszych, najbezpieczniejszych i wygodnych dla użytkownika rozwiązań.

Jak działa NANO-system Hairdreams?

Włosy są umieszczane w NanoSticks, czyli w magazynku z nano-powłoką, do którego przymocowanych jest 5 pasemek naturalnych włosów Hairdreams. Za jednym przyciśnięciem przycisku lasera mocowane jest 5 pasemek w jednym czasie, więc zdecydowanie skraca się czas ich zakładania. Pasemka włosów są ultra cienkie, superpłaskie i gładkie.
Szczególnie ważnymi zaletami nowej metody przedłużania włosów jest niebywała trwałość oraz ponadprzeciętnie długi czas noszenia (8 miesięcy).
Dzięki tym innowacyjnym miejscom połączeń włosy nie plączą się, w przeciwieństwie do konwencjonalnych starych systemów przedłużania włosów, a na co dzień ich pielęgnacja nie wymaga już tak dużego nakładu czasu i wysiłku. Ogólnie nowa i innowacyjna metoda umożliwia na życzenie Klienta zwiększenie długości i objętości z dotąd nie znaną łatwością i perfekcją.

Zalety nowej metody

  • 5 PASEMEK założonych w jednym czasie
  • 45 MINUT to czas założenia około 150 pasemek
  • 8 MIESIĘCY okresu noszenia
  • 100% IDEALNIE UKSZTAŁTOWANYCH Nano-połączeń tworzących jednolitą całość z włosami
  • Piękne naturalne wysokiej jakości włosy z międzynarodowym certyfikatem jakości i gwarancją producenta

Angel - Laser NANO

Ultranowoczesna metoda przedłużania włosów

LASERBEAMER NANO

Prawidłowa pielęgnacja to podstawa pięknych włosów, dlatego zawsze pamiętaj o akcesoriach i produktach pielęgnacyjnych Hairdreams, tak by zachować wysoką jakość i piękny wygląd Twoich włosów. Produkty marki Hairdreams możesz zakupić w naszym SKLEPIE od ręki.

Miraflores Beauty Salon

Salon przedłużania włosów Warszawa

Zapraszamy Cię do skorzystania z usług zagęszczania i przedłużania włosów w naszym salonie fryzjerskim mieszczącym się niedaleko Warszawy (Łomianki). Odkryj, jak możemy odmienić Twoje włosy, podkreślając ich naturalne piękno i dbając o zdrowie skóry głowy. Umów się na wizytę już dziś i pozwól nam zadbać o Twój wyjątkowy wizerunek!

Skonsultuj się z naszymi stylistami

TELEFON

+48 734 499 744

E-MAIL

kontakt@miraflores.pl