Siatki VOLUME+

Retusze · Zagęszczanie włosów

Retusz włosów i zagęszczanie · MIRAFLORES Warszawa

Witajcie w salonie Miraflores – Twoim wyjątkowym miejscu w Warszawie, gdzie sztuka retuszu włosów staje się rzeczywistością! Nasi styliści zadbają o objętość Twoich włosów o jakiej zawsze marzyłaś w rekordowo krótkim czasie.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym klientkom niezrównaną paletę usług dotyczących retuszu włosów opartych na najnowszych trendach i innowacyjnych rozwiązaniach renomowanej marki Hairdreams.

Nasz salon, zlokalizowany w Warszawie (Łomianki), to przestrzeń stworzona dla tych, którzy pragną odmienić swoją fryzurę, zwiększyć objętość włosów czy po prostu cieszyć się nowoczesnymi i efektownymi stylizacjami.

W Miraflores specjalizujemy się w retuszu włosów przy użyciu produktów marki Hairdreams – światowego lidera w dziedzinie zagęszczania i przedłużania włosów. 

Słabe i wypadające włosy to już nie problem

Dbamy o mężczyzn jak i o panie, które borykają się z problemem słabych i wypadających włosów, proponując im innowacyjne rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Oprócz klasycznych przedłużeń i zagęszczeń, oferujemy specjalne rozwiązania dla kobiet i mężczyzn z problemami związanych ze słabymi i wypadającymi włosami.

Nasz zespół doświadczonych stylistów doskonale radzi sobie z różnorodnymi potrzebami Klientów.

Przed każdym zabiegiem zagęszczania włosów przeprowadzamy dokładne konsultacje, aby zrozumieć Twoje oczekiwania i dostosować nasze usługi zagęszczania włosów do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zagęszczenie włosów na czubku głowy

Idealne rozwiązanie, jeśli Twoje włosy są szczególnie cienkie na czubku głowy i w obszarze przedziałka, a Ty chcesz uzyskać wspaniałą objętość włosów na całej głowie, od nasady po końce.

Opatentowana metoda MicroLines daje równomierną, naturalną objętość włosów na całej głowie, nawet przy linii włosów.

Jest ona unikalna na skalę światową i pomaga nawet wtedy, gdy inne metody zagęszczania włosów wyczerpują wszystkie możliwości.

Zagęszczenie włosów na długościach i końcach

Idealne rozwiązanie, jeśli Twoje włosy są z natury cienkie lub obciążone zabiegami chemicznymi, ale marzysz o mocnych i pełnych objętości włosach aż po same końce.

Pomożemy Ci osiągnąć zdrową i cudownie pełną fryzurę!

W tym celu wypełnimy Twoje włosy szlachetnymi pasemkami z prawdziwych włosów i/lub taśmami o długości odpowiadającej Twoim własnym włosom. Dla romantycznych warkoczy, bajecznych loków XXL lub naprawdę grubych warkoczy.

MICROLINE · Zagęszczanie włosów

MICROLINE dla retuszu dużego ubytku włosów w górnej części głowy · MIRAFLORES Warszawa

Metoda Hairdreams MicroLines nadaje się do naturalnego zagęszczenia i retuszu górnej części głowy oraz boków w przypadku zaawansowanego wypadania włosów. MicroLines to siatka z niewidocznych specjalnych nitek, w które wplecione są wysoko gatunkowe naturalne włosy. Są one dopasowane pod względem koloru, struktury i długości do włosów klientki, dzięki czemu otrzymujemy piękną naturalną i gęstą fryzurę.

Miraflores Beauty Salon

Salon retuszu włosów Warszawa

Miraflores to miejsce, gdzie marzenia o pięknej fryzurze stają się rzeczywistością.

Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie, gdzie doświadczony zespół stylistów i produkty najwyższej jakości Hairdreams czekają na Ciebie, by podkreślić nautralne piękno Twoich włosów i sprawić byś czułaz się wyjątkowo każdego dnia.

Odkryj nowy wymiar piękna włosów w salonie Miraflores!

Skonsultuj się z naszymi stylistami

TELEFON

+48 734 499 744

E-MAIL

kontakt@miraflores.pl