Kanapkowe przedłużanie włosów – QUIKKIES

Kanapkowe przedłużanie włosów

Błyskawiczna metoda przedłużania włosów metodą kanapkową QUIKKIES

Kanapkowe przedłużanie włosów · QUIKKIES HAIRDREAMS to idealna metoda błyskawicznego przedłużania włosów dla osób posiadających wrażliwe i delikatne włosy.

Dzięki przedłużaniu włosów metodą QUIKKIES HAIRDREAMS można w krótkim czasie stworzyć wiele niepowtarzalnych fryzur, nadać objętości bądź przedłużyć włosy.

Pasma Quikkies mocowane są na specjalnej 4-cm taśmie wykonanej z Microfazy. Wyjątkowo płaskie, elastyczne i wytrzymałe dopasowują się do głowy Klientki, mają wysoki komfort noszenia i charakteryzują się bardzo naturalnym wyglądem. Są to najcieńsze taśmy samoprzylepne na świecie, niezwykle lekkie i elastyczne, z jedwabistymi prawdziwymi włosami w dwóch wyjątkowych jakościach.

  • Taśmy QUIKKIES są niewidoczne i niezwykle wygodne – pokochasz je!
  • Można je nosić przez okres od 6 do 8 tygodni, po czym w salonie Hairdreams aplikuje się je ponownie na linii włosów
  • Taśmy QUIKKIES można zakładać wielokrotnie
  • Idealne do stylizacji lekkich, naturalnych loków: od wspaniałych fal po szybkie suszenie na gładko

Taśmy do przedłużania Quikkies są dostępne w każdym możliwym kolorze włosów. Szczególnie popularne są pasemka z czarującym efektem balayage lub ombre. Nawiasem mówiąc, jednym z powodów, dla których nasze przedłużanie włosów wygląda tak imponująco naturalnie, jest unikalne łączenie kolorów, które sprawia, że nasze przedłużanie na taśmach Quikkies i Twoje własne włosy łączą się ze sobą. Długość włosów do 60 cm sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzyskać zapierającą dech w piersiach fryzurę XXL.

Quikkies

Błyskawiczna metoda przedłużania włosów

PASMA QUIKKIES HAIRDREAMS

Prawidłowa pielęgnacja to podstawa pięknych włosów, dlatego zawsze pamiętaj o akcesoriach i produktach pielęgnacyjnych Hairdreams, tak by zachować wysoką jakość i piękny wygląd Twoich włosów. Produkty marki Hairdreams możesz kupić w naszym SKLEPIE.

Miraflores Beauty Salon

Salon przedłużania włosów Warszawa

Zapraszamy Cię do skorzystania z usług zagęszczania i przedłużania włosów w naszym salonie fryzjerskim mieszczącym się niedaleko Warszawy (Łomianki). Odkryj, jak możemy odmienić Twoje włosy, podkreślając ich naturalne piękno i dbając o zdrowie skóry głowy. Umów się na wizytę już dziś i pozwól nam zadbać o Twój wyjątkowy wizerunek!

Skonsultuj się z naszymi stylistami

TELEFON

+48 734 499 744

E-MAIL

kontakt@miraflores.pl