Zagęszczanie włosów – Treski i Topery

Zagęszczanie włosów

Zwiększ objętość swoich włosów · MIRAFLORES Warszawa

Zapraszamy do Salonu Miraflores z Warszawy, gdzie oferujemy usługi profesjonalnego zagęszczania włosów.

Od ponad 16 lat specjalizujemy się w nowoczesnej metodzie TopHair, Mediwg, Folium, Highline i wielu innych metodach Hairdreams, która skutecznie eliminują problemy związane z przerzedzaniem się górnej części głowy.

 

Włosy - Zagęszczanie - Przed i Po - 2Włosy - Zagęszczanie - Przed i Po - 2

Prawidłowa pielęgnacja to podstawa pięknych włosów, dlatego zawsze pamiętaj o akcesoriach i produktach pielęgnacyjnych Hairdreams, tak by zachować wysoką jakość i piękny wygląd Twoich włosów. Produkty Hairdreams kupisz w naszym SKLEPIE, do którego serdecznie zapraszamy. 

Zagęszczenie włosów TOPHAIR

Retusz ubytku włosów w górnej części głowy

TOPHAIR dla zagęszczenia włosów lub retuszu niewielkiego ubytku w górnej części głowy

TopHair firmy Hairdreams to nowe, bardzo szybkie i elastyczne zagęszczenie delikatnych i rzadkich włosów w szczególności z problemem przerzedzenia górnej części głowy.

Ten nowoczesny system zagęszczania włosów jest bardzo komfortowy i dyskretny. Nadaje się wspaniale do tworzenia długich fryzur, fryzur z przedziałkiem i z grzywką. Składa się on z aktywnej tkaniny do której przymocowane są naturalne europidalne włosy najwyższej jakości Hairdreams (Special).

TopHair mocuje się na górnej części głowy, mieszając włosy z włosami klientki co umożliwia stworzenie bardzo naturalnej fryzury. W zależności od indywidualnych potrzeb TopHair można mocować na stałe lub przy pomocy specjalnych spinek.

Objętość włosów dzięki HIGHLINE

Niewidoczna i niewyczuwalna siatka przeplatana z włosami Klientki

HIGHLINE dla nadania objętości przerzedzonym włosom na całej głowie jak również do delikatnego retuszu ubytków w górnej części głowy.

To kolejne nowatorskie delikatne zagęszczenie górnej części głowy z efektem zagęszczenia również boków.

HighLine nadaje fryzurze pełnej objętości w górnej części głowy i po bokach, dzięki przymocowaniu specjalnej siatki w którą wplecione są naturalne europidalne włosy najwyższej jakości Hairdreams (Special). Włosy Highline i włosy klientki mieszają się nadając objętości fryzurze. Wyglądają bardzo naturalnie, siatka jest niewidoczna i praktycznie niewyczuwalna, daje wysoki komfort noszenia dzięki dyskretnym, niewidocznym łączeniom, przez oczka w siatce przeplata się włosy klientki.

Dzięki oczkom siatki do skóry dociera woda i kosmetyki co umożliwią nie tylko utrzymywanie higieny ale i także odżywianie skóry głowy np. preparatami przeciw wypadaniu włosów, siatka przepuszcza powietrze dzięki czemu skóra głowy oddycha a noszenie siatki Highline jest wygodne nawet w upalne dni. Siatka mocowana jest trwale za pomocą żyłki bondingowej. Noszenie siatki jest komfortowe i w żaden sposób nie ogranicza aktywnego trybu życia ( basen, jazda rowerem, sauna itp.)

Naturalne włosy TopHair i Highline pielęgnuje się i stylizuje tak samo jak włosy klientki.
TopHair występuje w długości 30cm, Highline 35cm.

Skonsultuj się z naszymi stylistami

TELEFON

+48 734 499 744

E-MAIL

kontakt@miraflores.pl

Miraflores Beauty Salon

Salon zagęszczania włosów Warszawa

Zapraszamy do Salonu Miraflores, gdzie dołożymy wszelkich starań, abyś odzyskał pełny i zdrowy wygląd swoich włosów. Skorzystaj z naszej oferty zagęszczania włosów i ciesz się ich pięknem dzięki nowoczesnym metodom marki Hairdreams.

TELEFON

+48 734 499 744

E-MAIL

kontakt@miraflores.pl