Retusz ubytków włosów – Siatka MICROLINE

Retusze ubytków włosów

Salon retuszu włosów Warszawa

Zapraszamy do Salonu Miraflores z Warszawy, gdzie oferujemy usługi profesjonalnego retuszu ubytków włosów.

Od ponad 16 lat specjalizujemy się w nowoczesnej metodzie MicroLine Hairdreams, która skutecznie eliminuje problemy związane z utratą włosów lub przerzedzaniem się górnej części głowy.

 

Włosy (zagęszczanie włosów) - Metamorfoza poWłosy (zagęszczanie włosów) - Metamorfoza po

Metoda MicroLine Hairdreams

Retusz dużego ubytku włosów w górnej części głowy

Metoda Hairdreams MicroLines nadaje się do naturalnego zagęszczenia i retuszu górnej części głowy oraz boków w przypadku zaawansowanego wypadania włosów. MicroLines to siatka z niewidocznych specjalnych nitek, w które wplecione są wysoko gatunkowe naturalne włosy. Są one dopasowane pod względem koloru, struktury i długości do włosów klientki, dzięki czemu otrzymujemy piękną naturalną i gęstą fryzurę.

MicroLine jest mocowane na trwałe za pomocą żyłki bondingowej i może być noszone przez wiele miesięcy nawet lat. Włosy zachowują się bardzo naturalnie przy każdej aktywności np. przy pływaniu, w tańcu czy jeździe kabrioletem.

Można się w nich opalać, korzystać z sauny, z solarium, można je również stylizować tak jak naturalne włosy klientki. MicroLines jest dopasowywane indywidualnie do każdej Klientki tak by czuła się z nim bardzo komfortowo i przede wszystkim piękna.

Za pomocą metody Microline można rozwiązać także problem łysienia miejscowego.

Siatka MicroLine Hairdreams

Niewidoczna i niewyczuwalna siatka przeplatana z włosami Klientki

Włosy na Microline wyglądają bardzo naturalnie, siatka jest niewidoczna i praktycznie niewyczuwalna, daje wysoki komfort noszenia dzięki dyskretnym, niewidocznym łączeniom, przez oczka w siatce przeplata się włosy Klientki.

Dzięki oczkom siatki do skóry dociera woda i kosmetyki co umożliwią nie tylko utrzymywanie higieny ale i także odżywianie skóry głowy np. preparatami przeciw wypadaniu włosów, siatka przepuszcza powietrze dzięki czemu skóra głowy oddycha a noszenie siatki Microline jest bardzo wygodne.

Długość i gęstość włosów po całym obwodzie siatki jest jednakowa, więc samo założenie siatki nawet bez konieczności jej cięcia nadaje już niepowtarzalną gęstą fryzurę np. wydłużonego boba.

Siatka Microline to również rozwiązanie dla osób mających krótkie włosy chcących je zagęścić i wydłużyć. Naturalne włosy Microline pielęgnuje się i stylizuje tak samo jak włosy klientki.

Siatka występuje w standardowej długości 28cm lub na specjalne zamówienie z większym obwodem lub dłuższymi włosami np. 40 cm.

Siatki MicroLines - dla aktywnych kobiet

Siatki MicroLines dla aktywnych kobiet

Zagęszczanie włosów

Cienkie, rzadkie i wypadające włosy to już nie tylko problem mężczyzn ale i w równym stopniu kobiet. Hairdreams – światowy lider w zagęszczaniu i przedłużaniu włosów opracował metody zagęszczania i retuszu ubytków włosów, również dla aktywnych kobiet.

Metody zagęszczania włosów z użyciem siatek Tophair czy Highlines wykonane są z wysokogatunkowych naturalnych włosów, które są tak komfortowe i dyskretne podczas noszenia, że nawet najbradziej aktywne kobiety nie odczuwają jakiegokolwiek dyskomfortu zarówno podczas pływania, jazdy na rowerze czy tańca.

Retusz ubytków przy wlosach wypadających za pomocą siatki Microlines jest również bardzo komfortowy, jazda kabrioletem nie wzbudza w naszych klientkach żadnych obaw.

Skonsultuj się z naszymi stylistami

TELEFON

+48 734 499 744

E-MAIL

kontakt@miraflores.pl