Salon

Elwira Maj - Trycholog

Elwira Maj

Salon MIRAFLORES · Warszawa

Przedłużenia i zagęszczenia włosów metodami i włosami Hairdreams

Laserowe przedłużenie włośów metodami Hairdreams dla cienkich i delikatnych włosów LASERBREAMERP XP. Nano Hairdreams dla przedłużenia włosów normalnych oraz siatka Volume+ Hairdreams dla pełnej objętości włosów przerzedzonych. Przedłużenia i zagęszczenia włosów metodami i włosami Hairdreams zachwycają nie tylko fryzjerów na całym świecie ale przede wszystkim gwiazdy Hollywood. Najpiękniejsze kobiety świata jak: Lady Gaga, Eva Longoria, Angelina Jolie, Nicky Hilton, Kirsten Dunst, Catherine Zeta-Jones, Jenifer Lopez, Beyonce oraz wiele innych mają jedną wspólną cechę wszystkie mają przedłużone lub zagęszczone włosy pasemkami Hairdreams.

Zobacz stylizacje Lady Gagi wykonane z włosów Hairdreams i inspirowane jej stylem kolekcje Burka Curfew i Gold Sabah znanego projektanta i ambasadora Hairdreams Charlie Le Mindu na moim profilu na FACEBOOKU

Paleta usługowa Hairdreams zawiera nie tylko klasyczne przedłużenia i zagęszczenia włosów, lecz także specjalne rozwiązanie problemów kobiet, które mają słabe i wypadające włosy oraz całą gamę efektów, modnych fryzur. Duży wybór kolorów, długości i struktur włosów sprawia, że każde marzenie dotyczące fryzur może zostać spełnione.

Hairdreams jest czołowym i najbardziej popularnym światowym dostawcą produktów do przedłużeń włosów. Swoją renomę firma zdobyła dzięki łatwej, trwałej i szybkiej usłudze przedłużania włosów oraz wysokiej jakości naturalnych włosów.

Włosy Hairdreams to zdrowe, naturalne europidalne włosy w naturalnych kolorach, które są ręcznie sortowane aby uniknąć szkodliwego procesu rozjaśniania, posiadają zamkniętą łuskę i charakteryzują się wysokim połyskiem, naturalną sprężystością, są miękkie i jedwabne w dotyku.

Różnica w porównaniu do zwykłych przedłużeń jest kolosalna. Małe, dyskretne, opatentowane łącza i systemy aplikacji sprawiają, że pasemka Hairdreams stają się niewidocznie i w pełni zintegrowane z włosami klientki. Szczególnie innowacyjna jest ultra-precyzyjna technologia Lasera XP i Laserbeamer NANO System. Są to szybkie systemy, który umożliwiają modulowanie kilku pasemek jednocześnie. Łączenie włosów jest przeźroczyste, bezpieczne, płaskie, niewyczuwalne i praktycznie niewidoczne, trwałe i co najważniejsze lekkie nie obciążające cebulek i nie powodujące jakiegokolwiek uczucia dyskomfortu.

Galeria

Włosy to nie tylko moja praca…
to moja pasja!

Miraflores Beauty Salon

Salon przedłużania włosów Warszawa

Zapraszamy Cię do skorzystania z usług zagęszczania i przedłużania włosów w naszym salonie fryzjerskim mieszczącym się niedaleko Warszawy (Łomianki). Odkryj, jak możemy odmienić Twoje włosy, podkreślając ich naturalne piękno i dbając o zdrowie skóry głowy. Umów się na wizytę już dziś i pozwól nam zadbać o Twój wyjątkowy wizerunek!

Certyfikaty