Pasma INSPOS

Pasma INSPOS

Innowacyjny system przedłużania włosów na taśmach INSPOS

Absolutnie ŚWIATOWA NOWOŚĆ w przedłużaniu włosów nowej generacji! Poznaj nasz innowacyjny system przedłużania włosów na taśmach INSPOS.

Ten rewolucyjny system przedłużania włosów na taśmach INSPOS zmienia zasady gry w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów. Ciesz się lśniącymi, wymarzonymi, długimi włosami, pełnymi objętości i mocnymi od nasady aż po same końce jak nigdy dotąd! Superłatwa stylizacja włosów, a dzięki efektowi pamięci włosy pozostają w doskonałej formie przez wyjątkowo długi czas.

Co sprawia, że metoda INSPOS jest tak wyjątkowa?

To przede wszystkim nowa, wyjątkowa jakość włosów, która została zoptymalizowana dzięki zastosowaniu komponentów HIGH-TECH. Oferuje ona nie tylko fantastycznie błyszczące, pełne objętości długie fryzury, ale także umożliwiamy szczególnie szybkie i proste układanie włosów. Dzięki unikalnemu „efektowi pamięci”, nasze fryzury utrzymują się wyjątkowo długo, pozostając świeże i stylowe przez wiele dni.

Co więcej, nasze przedłużone włosy charakteryzują się niezwykłą sprężystością i odpornością, co sprawia, że są one idealne dla wszystkich osób o prostych lub lekko falowanych włosach.

Niezależnie od tego, czy preferujesz gładkie, proste fryzury, czy też kochasz eksperymentować z lokami i falami za pomocą prostownic i lokówek, nasz system INSPOS dostarczy Ci niezrównanej satysfakcji i efektów, których jeszcze nigdy nie doświadczyłeś.

Dołącz do naszej społeczności, aby odkryć nowy wymiar możliwości w zakresie stylizacji włosów. INSPOS – wyjątkowa jakość dla Twoich włosów zaczyna się już teraz!

Ida - Inspos

Innowacyjna metoda przedłużania włosów

TAŚMY INSPOS

Łatwa stylizacja włosów

Stylizacja włosów nigdy nie była tak prosta: po umyciu, bez problemu rozczeszesz swoje włosy, pozostawisz do wyschnięcia (do 50% szybciej niż w przypadku konwencjonalnych przedłużeń) i jesteś gotowa do zrobienia fal itp.

Raz wystylizowane włosy, długo zachowują kształt

Unikalny “efekt pamięci” zapewnia, że włosy przedłużane metodą INSPOS “zapamiętują” Twoją fryzurę! Wyciskający pot – trening? Gładka fryzura pozostaje gładka. Deszczowy poranek? Twoje loki wciąż są na swoim miejscu. Twoja fryzura pozostanie w doskonałej formie przynajmniej do następnego mycia!

Koniec z „puszeniem się” włosów

Po wyprostowaniu włosów, #iNSPOS pozostają cudownie gładkie nawet przy największej wilgotności powietrza. Irytujące fale i efekt “frizz” należą do przeszłości, a Ty możesz pozostać zrelaksowana w każdą pogodę.

Pasma włosów INSPOS

Innowacyjne przedłużanie włosów na taśmach INSPOS

  • Wymarzone długości włosów do 80 cm
  • Bardzo szerokie taśmy dla optymalnego komfortu noszenia
  • Idealne do włosów prostych i lekko falowanych
  • Szybka i wygodna stylizacja włosów
  • Idealne do stylizacji włosów za pomocą prostownicy i lokówki
  • Dostępne w niezliczonej liczbie wspaniałych kolorów
  • Wskazówka: 2-kolorowe “Root Shadows” dla wymarzonych efektów balayage
  • Szybka, delikatna aplikacja – całkowicie bez użycia gorąca
  • Wielokrotnego użytku do 6 miesięcy
Pasma INSPOS

Prawidłowa pielęgnacja to podstawa pięknych włosów, dlatego zawsze pamiętaj o akcesoriach i produktach pielęgnacyjnych Hairdreams, tak by zachować wysoką jakość i piękny wygląd Twoich włosów. Produkty marki Hairdreams możesz kupić w naszym SKLEPIE.

Miraflores Beauty Salon

Salon przedłużania włosów Warszawa

Zapraszamy Cię do skorzystania z usług zagęszczania i przedłużania włosów w naszym salonie fryzjerskim mieszczącym się niedaleko Warszawy (Łomianki). Odkryj, jak możemy odmienić Twoje włosy, podkreślając ich naturalne piękno i dbając o zdrowie skóry głowy. Umów się na wizytę już dziś i pozwól nam zadbać o Twój wyjątkowy wizerunek!

Skonsultuj się z naszymi stylistami

TELEFON

+48 734 499 744

E-MAIL

kontakt@miraflores.pl