Usługi

Miraflores Beauty Salon

Salon zagęszczania i przedłużania włosów Warszawa

Jedwabiście miękkie włosy, zdrowe i mocne aż po same końce!

Zapraszamy Cię do skorzystania z usług zagęszczania i przedłużania włosów w naszym salonie fryzjerskim mieszczącym się niedaleko Warszawy (Łomianki). Odkryj, jak możemy odmienić Twoje włosy, podkreślając ich naturalne piękno i dbając o zdrowie skóry głowy. Umów się na wizytę już dziś i pozwól nam zadbać o Twój wyjątkowy wizerunek!

Retusze włosów

Naszym Klientom możemy zaoferować niezrównaną paletę usług dotyczących retuszu włosów opartych na najnowszych trendach i innowacyjnych rozwiązaniach firmy Hairdreams.

Nasz salon, zlokalizowany w Warszawie (Łomianki), to przestrzeń stworzona dla tych, którzy pragną odmienić swoją fryzurę, zwiększyć objętość włosów czy po prostu cieszyć się nowoczesnymi i efektownymi stylizacjami.

Przedłużanie włosów

Włosy Hairdreams to NATURALNE pochodzenia europejskiego włosy cechujące się blaskiem, jedwabistym dotykiem, elastycznością i witalnością. Są to włosy lekkie a zastosowane w nich bondingi (miejsca łączeń) są wykonane z lekkich nieobciążających i nie uczulających stopów nylonu.

Włosy Hairdreams bez względu na metodę ich zakładania wszystkie mają jedną wspólną cechę – są bardzo wysokiej jakości co potwierdza CERTYFIKAT JAKOŚCI i GWARANCJA producenta udzielana na cały okres ich noszenia.

Dokumenty, które wraz z założeniem otrzymuje klientka są honorowane u każdego konsultanta/salonie posiadającym autoryzację Hairdreams na całym świecie.

Trychologia

Zapraszam na badania i zabiegi trychologiczne przy różnego rodzaju schorzeniach skóry głowy oraz przy przerzedzaniu się, wypadaniu i złej kondycji włosów.

Podczas wizyty zawsze podstawą do badania jest szczegółowy wywiad mający na celu wstępne ustalenia dotyczące obszaru problemu, następnie dokonywana jest dokładna analiza stanu skóry głowy, mieszków włosowych i samych włosów. Badanie mikrokamerą pozwala na szersze rozpoznanie problemu i ustaleniu przyczyn np. wypadania włosów oraz na zobrazowanie schorzenia skóry głowy.

Po zdiagnozowaniu przyczyny wypadania włosów / schorzenia skóry głowy dobierana jest odpowiednia kuracja mająca na celu zatrzymanie problemu wypadania włosów, pobudzenie cebulek, porost nowych włosów i zwiększenie ich gęstości, zniwelowanie ew. schorzenia skóry głowy np. łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, uporczywego łupieżu itp.

Zakres problemów jakimi się zajmujemy:

  • Alopecia areata (łysienie plackowate)
  • Alopecia totalis (łysienie głowy)
  • Łysienie rozlane
  • Łuszczyca
  • Łojotok
  • Łojotokowe zapalenie skóry