Przedłużanie włosów – FREESTYLER

Metoda FREESTYLER

Twoje indywidualne przedłużanie włosów FREESTYLER

Pojedyncze jedwabiste pasemka prawdziwych włosów są mocowane do Twoich włosów w dyskretnych punktach łączących zwanych “bondingami”. Nasze łączenia włosów mają specjalny kształt, dzięki czemu są ledwo wyczuwalne i niewidoczne dla oka. Specjalny materiał łączący jest delikatny dla włosów i bardzo elastyczny. Dzięki różnej grubości pasemek, przedłużenia Hairdreams łączą się z włosami jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Przedłużanie włosów metodą FREESTYLER

Większa personalizacja nie jest możliwa! Dzięki urządzeniu FreeStyler każde pasemko włosów jest mocowane indywidualnie. Różne grubości pasemek oraz niewidoczne i niewyczuwalne miejsca łączeń dopasowane do życzeń dotyczących fryzury i sytuacji włosów zapewniają, że nowe włosy doskonale integrują się z własnymi włosami, wyglądają absolutnie naturalnie i sprawiają wrażenie własnych włosów.

Zalety przedłużania włosów FREESTYLER

  • Nie jest to przeciętne standardowe przedłużenie włosów, ale dokładnie dopasowane do własnych włosów, życzeń dotyczących fryzury i nawyków
  • Cudownie swobodne uczucie, jak własne włosy
  • Nieskończone możliwości stylizacji gwarantowane: Warkocz, kok, upięcie – żaden problem
  • Włosy można usunąć szybko, delikatnie i bez pozostałości w dowolnym momencie
  • Wiele wersji, kolorów i długości włosów
  • Międzynarodowy certyfikat jakości przedłużania włosów i gwarancja

Prawidłowa pielęgnacja to podstawa pięknych włosów, dlatego zawsze pamiętaj o akcesoriach i produktach pielęgnacyjnych Hairdreams, tak by zachować wysoką jakość i piękny wygląd Twoich włosów. Produkty marki Hairdreams możesz kupić w naszym SKLEPIE.

Miraflores Beauty Salon

Salon przedłużania włosów Warszawa

Zapraszamy Cię do skorzystania z usług zagęszczania i przedłużania włosów w naszym salonie fryzjerskim mieszczącym się niedaleko Warszawy (Łomianki). Odkryj, jak możemy odmienić Twoje włosy, podkreślając ich naturalne piękno i dbając o zdrowie skóry głowy. Umów się na wizytę już dziś i pozwól nam zadbać o Twój wyjątkowy wizerunek!

Skonsultuj się z naszymi stylistami

TELEFON

+48 734 499 744

E-MAIL

kontakt@miraflores.pl