Zagęszczanie góry – SECRETS

Zagęszczanie góry SECRETS

Zagęszczanie włosów metodą SECRETS

Niezwykła metoda zagęszczania włosów SECRETS, która zmienia zasady gry w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji fryzur.

SECRETS to specjalna odmiana przedłużania włosów metodą Quikkies, która sprawia, że Twoje włosy wyglądają jakby wyrastały prosto z Twojej skóry głowy.

Ta innowacyjna technologia przedłużania włosów zapewnia nie tylko niesamowicie naturalny efekt, ale także maksymalny komfort noszenia. Metoda SECRETS zapewni Ci imponującą długość włosów nawet wtedy, gdy tradycyjne metody przedłużania włosów wyczerpują swoje możliwości.

Quikkies Secrets są idealnym uzupełnieniem naszych zwykłych taśm Quikkies lub naszych przedłużeń z bondingami.

Czym wyróżnia się SECRETS

Przede wszystkim dbamy o to, aby efekt przedłużania włosów był jak najbardziej realistyczny. Dzięki metodzie SECRETS Twoje włosy wyglądają naturalnie, bez żadnych widocznych śladów przedłużeń. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną uzyskać pełniejsze i gęstsze włosy, nie rezygnując przy tym z naturalnego wyglądu.

Niewidzialne rozwiązanie SECRETS

  • Więcej włosów niż inne wiodące marki
  • Zastrzeżona technologia produkcji „3D-Imprint” sprawia, że włosy wyglądają, jakby wyrastały ze skóry głowy
  • Unikalny efekt push-up zwiększający objętość
  • Możliwość wielokrotnego użycia
  • Dostępne w 3 długościach od 30 do 50 cm

Prawidłowa pielęgnacja to podstawa pięknych włosów, dlatego zawsze pamiętaj o akcesoriach i produktach pielęgnacyjnych Hairdreams, tak by zachować wysoką jakość i piękny wygląd Twoich włosów. Produkty marki Hairdreams możesz kupić w naszym SKLEPIE.

Miraflores Beauty Salon

Salon przedłużania włosów Warszawa

Zapraszamy Cię do skorzystania z usług zagęszczania i przedłużania włosów w naszym salonie fryzjerskim mieszczącym się niedaleko Warszawy (Łomianki). Odkryj, jak możemy odmienić Twoje włosy, podkreślając ich naturalne piękno i dbając o zdrowie skóry głowy. Umów się na wizytę już dziś i pozwól nam zadbać o Twój wyjątkowy wizerunek!

Skonsultuj się z naszymi stylistami

TELEFON

+48 734 499 744

E-MAIL

kontakt@miraflores.pl