Spotkanie Hairdreams Diamond Club – Czerwiec 2024

Spotkanie Hairdreams Diamond Club – Czerwiec 2024

Spotkanie klubu HAIRDREAMS w uroczym ALTAUSEE w Austrii - Czerwiec 2024.

Z wielką radością informujemy, że w czerwcu 2024 roku odbędzie się wyjątkowe spotkanie Klubu Hairdreams Diamonds w malowniczym Altaussee w Austrii. To prestiżowe wydarzenie zgromadzi liderów branży fryzjerskiej z całego świata, aby dzielić się doświadczeniami, nowinkami technologicznymi i inspiracjami w atmosferze luksusu i piękna.

Hairdreams Diamond Club to elitarne grono zrzeszające najlepszych Partnerów Hairdreams na świecie. My jesteśmy jednym z nich z dwoma „karatami” z trzech możliwych. To dla nas dodatkowe i wyjątkowe wyróżnienie.

Altaussee, znane ze swojego nieskazitelnego uroku i zapierających dech w piersiach widoków, stanowi idealne tło dla tego ekskluzywnego spotkania. Uczestnicy mają okazję nie tylko zgłębiać tajniki najnowszych trendów i technik stylizacji włosów, ale również cieszyć się relaksem i pięknem austriackiej przyrody.

Warto podkreślić, że Miraflores, jako Diamentowy Partner Hairdreams, ogrywa kluczową rolę w organizacji tego wydarzenia. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pasji, spotkanie to stanie się nie tylko platformą wymiany wiedzy i doświadczeń, ale również niepowtarzalną okazją do nawiązywania nowych, wartościowych kontaktów w branży.

Zapraszamy wszystkich uczestników na niezapomniane chwile i inspirujące rozmowy. Nie możemy się już doczekać. Jesteśmy pewni, że te spotkanie będzie naprawde wyjątkowe.